شقق 4 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 22

595 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بموقع مميز للبيع في ابراج ايون

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز بحديقة خاصة في غرب سوميد – أكتوبر

    CBE New Homes logo image

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    دوبلكس لقطه استلام فوري بجوار الاهرامات بريم لوكشن

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام قريب جدا في px بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ف مونتن فيو 4 استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر واكبر مساحه متشطب في باديا RTM

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في اميز لوكيشن في اكتوبر

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٨٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 207م استلام فوري للبيع باقل مقدم وبتكملة اقساط

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% وتقسيط ع 48شهر شقة219م دور اول دابل فيو

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانوراما شقة 221م دوراول استلام فوري بتقسيط

    MADAEN GROUP logo image

4

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٩٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 224م مع جاردن 112م بموقع مميز جدا

    MADAEN GROUP logo image

4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٨٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٦٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة215م دور اول ثاني نمرة من البوليفارد

    MADAEN GROUP logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطة علي شارع النوادي الرئيسي علي ميدان

    M.H. Group logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٦٤٬٩٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع فوري متشطب في o west

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة ببينتهاوس 290م بفيو بانورامى

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتين مفتوحين على بعض للبيع أرضي بحديقة دجلة بالمز

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع ف جولز استلم قريب جدا بجوار بالم هي

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع من هايد بارك الشيخ زايد تقسيط7سنين

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متقسم اربع استوديوهات 6 اكتوبر الحي الاو

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف للبيع في ارقي فيلا في غرب سوميد

    شارع النباتات, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    250م بالحي الخامس 6 أكتوبر | تقسيط حتى سنة

    Alaqariah For Investment logo image

    الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في منطقة غرب سوميد 330 متر

    Royal Hub Real Estate logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري بخصم 50% للكاش و متاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي بحديقة 253م-فيو مميز-اكتوبر بلازا-سوديك

    Abrag Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٧٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة أرضي بجاردن 215م- كمبوند نيو جيزة

    Abrag Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…