شقق 4 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 10

594 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – السياحية الرابعة – 6 أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+ جاردن متشطبه بالكامل استلام فوري في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس واسع ٤ غرف نوم مع رووف في إم في آي سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف للبيع في اوه وست

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتسهيلات بأجهزة ووحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 285م بحديقة خاصة - تشطيب كامل - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة245م بالتقسيط-على محور 26 يوليو دايركت

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز مواقع السياحية السادسة شقة للبيع بتسهيلات

    Green City for real estate logo image

    المنطقة السياحية السادسة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 235م بجاردن 205م على المحور دايركت

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في لوكيشن مميز في باديا بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة بالمساحه دي و اقل من سعر السوق جاسبر بيع

4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٧٧٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مفتوح ومميز بكمبوند طيبة جاردنز

    Al Beltagy Real Estate logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 45% شقه في صن كابيتال | استلام فوري |10%مقدم

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري 265م او ويست مرحله تولوا

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٣٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة واسعة – استلام فوري بجوار نيو جيزة

    Inn Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ١٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل متشطبة بدون اوفر -2غرف- فى اويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت - لاند سكيب فيو -جاهزه للاستلام

    Citizen Home logo image

4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٨١٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 120م² + 169 م²روف استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

4

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٠٧٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في نيو جيزه - ڤيو جولف

    Citizen Home logo image

4

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري علي افضل فيو وسعر لقطة

    Realm Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع -السياحية الرابعة-6 اكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية 284م بموقع استراتيجي في قلب أكتوبر

    متصدر

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٤ متر مربع

    ١٧٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه سوان ليك ويست بجانب نيو جيزه شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١١٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…