شقق 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر

261 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٦٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه بالكامل بسعر اقل من الشركه

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف للبيع في كورتيارد مراكز RTM برايم لوكيشن

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٩٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبةبالمطبخ والدريسنج والتكييفات فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٠٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم شقة 248 متر تشطيب راقي ف ايون تاورز

    Square Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم شقة مفروشة فرش راقي ف ايون تاورز

    Square Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٩٤٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • بي اكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٥٢٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,بي اكس بالم هيل

    4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبحديقة لقطة متشطبة للبيع في او ويست استلام فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 4 غرف في ماونتن فيو أكتوبر فيو مميز جدًا

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع او ويست موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٥٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    Beltone logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – باديا بالم هيلز

    Beltone logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • او ويست اكتوبر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٣٨٬٤٣٥ جنيه

    شقة للبيع او ويست موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٥٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست بموقع مميز - الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في حسن علام بأقل سعر و فيو مميز

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٨٧٬٩٣٠ جنيه

    شقه ريسيل 4 غرف فى او ويست باقل سعر فى الماركت

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٩٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في موقع مميز للبيع - جاهزة للسكن

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو أي سيتي اكتوبر

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٢٨٦٬٢٦٨ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر

    4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 252م متشطبه استلام فوري في باديه قسط ع 12 سنه

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بخدمة فندقية فى ايون تاوز قرب اركان

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٥٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت للبيع في ماونتن فيو آي سيتي – أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر لوفت 4 غرف استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بتراس كبير في ماونتن فيو شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه متشطبه بالتكيفات في اويست

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٧٨٩٬٨٣٠ جنيه

    اى فيلا بمقدم 100 الف و اقساط على 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤١٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن دبل فيس نص تشطيب 240م ديار 2 التعمير

    Smart-Homes Real Estate logo image

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا مودرن بخدمات فندقية متكاملة سعر مميز

    CBE New Homes logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٧٥٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بخدمة فندقية و بفيو مميز في ابراج ايون

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع