بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 72

1,993 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه امتلك فيلا فاخرة للبيع – 208 م²| استلام فوري

    property hills Elite logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة فيلا موقع مميز مقدم 100 الف 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر 355م بحمام سباحه بالتقسيط 7س

    property hills Elite logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر 355م بحمام سباحه بالتقسيط 7س

    property hills Elite logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه امتلك فيلا فاخرة للبيع – 208 م²| استلام فوري

    property hills Elite logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م، قسط ٣ شهور 479الف بسعر 18مليون، ١٠ سنين

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من النوع ٤ في ذا كراون للبيع بسعر مميز و موقع

    Real Vision logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٠٤ متر مربع

    ٧١٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه امتلك فيلا فاخرة للبيع – 208 م²| استلام فوري

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٤٨٠٬٣٨٦ جنيه

    أقل مقدم فيلا Z1 موقع مميز ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٤٨٠٬٣٨٦ جنيه

    أقل مقدم فيلا Z1 موقع مميز ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر 355م بحمام سباحه بالتقسيط 7س

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه امتلك فيلا فاخرة للبيع – 208 م²| استلام فوري

    property hills Elite logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا لفترة محدودة مقدم 100 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا 245م متشطبة بالكامل بسولانا نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا عرض محدود مقدم 100 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 390م

    property hills Elite logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 235م بسعر شقة في lake west – مقدم وتقسيط9سنين

    property hills Elite logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa For Sale Finished @gardenia Park - October

    Amaken For Real Estate logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٥٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالتقسيط ل 2032 فى بادية بأقل سعر فى الماركت

    CBE New Homes logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٤٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 235م بسعر شقة في lake west – مقدم وتقسيط9سنين

    property hills Elite logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه امتلك فيلا فاخرة للبيع – 208 م²| استلام فوري

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزا | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٨٢٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع في ماونتن فين شيل اوت بارك

    The Avenue Properties logo image

3

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٩٠٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 316م استلام فورى & موقع مميز & بأفضل سعر

    Property Hills Star logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٥٣٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع دقائق من مطار سفنكس والريف الاوروبى

    مجدي سليم للتطوير العقاري logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع