بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 69

1,993 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا جاهزة مع حمام سباحة خاص بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١١٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعر جاهزة لاستلام بموقع مميز 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ٨٥٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ب6اكتوبر امام هايبر1 موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٦٦١٬٧٣٦ جنيه

    فيلا مستقلة 3 غرف نوم للبيع ف The Estate Residence

    Maskan Consultancy logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٦٥٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع في باديا - جاهزة للمعاينة الآن

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز مساحة 220م لاندسكيب فيو و قسط علي7س

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا ٣ غرف نوم في The Estates Sodic

    Maskan Consultancy logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ١١٤٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5.4مليون فيلا240م تسليم فوري بقلب بالم هيلز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد مساحة 275م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد مساحة 275م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز مساحة 220م لاندسكيب فيو و قسط علي7س

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٢٤٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | فيلا ستاندالون ليك فيو في The Crown

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٩٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك الفاخرة جاهزة مع استلام قريب بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٨٥٣٬٠٥٤ جنيه

    ڤيلا ٣ غرف نوم في Badya Palm Hills

    Maskan Consultancy logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصلة في كمبوند بادية بالم هيلز استلام

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة جديدة فيلا لفترة محدودة مقدم 100 الف 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز مساحة 220م لاندسكيب فيو و قسط علي7س

    property hills Elite logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد مساحة 275م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا في كمبوند ذا إستيتس

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٤٩ متر مربع

    ١١٤٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بأقل سعر بموقع مميز جدا 3غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٢٤٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة جديدة فيلا لفترة محدودة مقدم 100 الف 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز مساحة 220م لاندسكيب فيو و قسط علي7س

    property hills Elite logo image

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز مساحة 220م لاندسكيب فيو و قسط علي7س

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٢٤٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة في قلب الشيخ زايد – استلام قريب وسعر ممز

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندالون متشطبه6اكتوبر كمبوند جراند هايتس

    Vida Solutions logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩٧٬١٠١ جنيه/متر مربع