بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 47

1,996 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ١٧٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة ف اخر قطعة ارض ف زايد بسعر الطرح الاول

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٥٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬١٢٣٬٧٢١ جنيه

    تاون هاوس استلام سنتين في solana قسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٬٩٦٦٬٣٢١ جنيه

    فيلا مستقله استلام فوري بخصم40% ومتاح قسط علي 6سني

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٥٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 326 متر بجنينة و رووف قسط على 9 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٢٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 326 متر بجنينة و رووف قسط على 9 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٢٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 326 متر بجنينة و رووف قسط على 9 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٢٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 195م استلام قريب اوى بالقسط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب فندقي بالقرب من بيفرلي

    Inn Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع برايم لوكيشن في ابراج زيد ويست

    Crown Stone Realty logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٣٦٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس علي وصله دهشور للبيع في زايد ديونز

    Crown Stone Realty logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٩٦ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس امام بفرلي هيلز بأعلى خصم للكاش

    Inn Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٣٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع في كمبوند سولانا ويست زايد

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة: فيلا 3 غرف بأقل سعر وموقع استراتيجي!

    Apart Real estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تعوض: فيلا 3 غرف بأقل سعر في موقع بانورامي

    Apart Real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 فيلا تشطيب كامل للبيع في رويال سيتي الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٢٨٦٬٠٠٠ جنيه

    السعر توتال تاون هاوس استلام قريب اوى متاح قسط 10س

    property hills Elite logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو لاند سكيب فى مشروع فاى خلف بيفرلى هيلز

    Property Hills VIP logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس في باتيو لافيستا للبيع امام بيفرلي

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو لاند سكيب فى فيلدج ويست بجوار رويال سيتى

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 165 متر للبيع متشطبه في نيوم اكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 260م

    property hills Elite logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب سور في سور مع Beverly Hills

    Inn Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 390م

    property hills Elite logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة320م

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ب6اكتوبر مساحة 350م بالشيخ زايد اقساط

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع