بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 46

1,996 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع -استلام فوري -مرحلة أولى

    Emtdad Real Estate logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة 364موقع بجوار بيفرلي هيلز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٦٤ متر مربع

    ٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 292م في موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ١٠٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك فيلتك بموقع مميز اقساط تصل الي 9 س

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ٨٠٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز استلام قريب من سوديك 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ١٢٧٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو المسبح على وصلة دهشور أمام بيفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٤ متر مربع

    ٩٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن هاوس 190م ع وصلة دهشور دايركت مقدم5%وقسط /9س

    Evergreen Properties logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس | الاستلام خلال سنة | في سوان ليك ويست

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٥١٢٬٥٣٣ جنيه

    فيلا 3غرف نوم بأقل سعر بالوكيشن علي لاندسكيب

    ERE logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٢٦٤٬٦٧٠ جنيه

    فيلا 3غرف نوم بأقل سعر بالوكيشن علي لاندسكيب

    ERE logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠١٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري |اقل سعر | كايرو جيت اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطب سور في سور مع بيفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 3 غرف نصف تشطيب كمبوند نيوم اكتوبر

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متميز في زايد الجديده بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك تاون هاوس مميز بتقسيط على 10س!!

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري |اقل سعر | كايرو جيت اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا متشطبة بالكامل 215م بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج E | استلام فورى | دفعة مقدمة 20.5 مليون

    The Way logo image

3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 250م + 153م جاردن نيو زايد

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٣ متر مربع

    ٥٥٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في أزها زايد بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات فاخرة في أزها زايد بمقدم 5% وتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة اول طرح عرض محدود 5% مقدم قسط10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوقت محدود فيلا متشطبة اول طرح قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن في ماونتن فيو 4 فيو الأهرامات

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع