بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 34

1,993 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم و اقساط فيلا للبيع متشطبة كايرو جيت إعمار

    Brokers Hub logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٦ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٬٣٩١٬٤٩٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٣ غرف في Badya Palm Hills

    Maskan Consultancy logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو الاجوون على وصلة دهشور أمام بيفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ٣ غرف في Palm Hills Badya

    Maskan Consultancy logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم تقسيط على 11سنه ستاندالون ريفرز تطوير مصر

    Square Real Estate logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٢٩ متر مربع

    ٦٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا متشطبه للبيع في ماونتن فيو بمقدم 1,000,000

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم5% بالتقسيط على 10سنين برايم لوكيشن

    Square Real Estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند Güzal هود 12 فيلا مستقلة بسعر مميز

    I-Move logo image

    شارع حوض 12 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز في باديه ريسيل باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٩٠٧٬٠٥٠ جنيه

    فيلا على احلى فيو في الكومباوند امام مساحات خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٥١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فاميلي هاوس جاهزة الاستلام والمعاينة في بالم

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا تاونهاوس بفيو مميز بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا ستاندالون فيلا للبيع فيو مميز بأرقي موق

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع ستاندالون فيلا بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة استلام فورى كمبوند كايرو جيت اعمار مصر

    Square Real Estate logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قلب الشيخ زايد داخل مشروع MV4

    I-Move logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٤٬٣٤٢٬٥٨٠ جنيه

    فيلا مميزة استلام فورى كمبوند كايرو جيت اعمار مصر

    Square Real Estate logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٥٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٧٨٦٬٦٠٠ جنيه

    فيلا على لاندسكيب - بمقدم واقساط حتى 9 سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ١٨٢٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٧٨٦٬٦٠٠ جنيه

    فيلا على لاندسكيب ومساحة حديقة كبيرة بمقدم واقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ١٨٢٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع في سولانا شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٩٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٣٢ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون ب14 مليون متشطب بالكامل و جاهز للسكن

    Empire real estate and investment logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة على النيل مباشر في ماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع في كمبوند باديا بالم هليز

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت استلم فورا فيلا دبل فيو تقسيط

    Square Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع