بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 29

1,994 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٩٬٨٠٠٬١٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز في باديه ريسيل باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٬٣٥٥٬٩٤٠ جنيه

    استاندالون في سوديك جاهزه للاستلام الفوري

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٣٧ متر مربع

    ٥١٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز بحديقة وإطلالة رائعة في O West

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٧٨٦٬٦٠٠ جنيه

    فيلا بالتقسيط على لاندسكيب و مساحة حديقة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ١٨٢٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٩٠٧٬٠٥٠ جنيه

    فيلا على احلى فيو في الكومباوند امام مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٥١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • صن كابيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٦٧٬٠٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabia Holding
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الفيوم الصحراوى,صن كابيتال

    3 غرفة

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٣٤ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ira تكملة اقساط برايم لوكيشن

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه باقل سعر بقسط شهري ١٣٤الف توتال ١٧ مليون

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه باقل سعر بقسط شهري ١٣٤الف توتال ١٧ مليون

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه باقل سعر بقسط شهري ١٣٤الف توتال ١٧ مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • ريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كمبوند ريفا

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٣٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه باقل سعر بقسط شهري ١٣٤الف توتال ١٧ مليون

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-استلام فوري-5%علي10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٢١٥٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وان استوري فيلا للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد مباشرة على اللاجون مع خصم الكاش 50٪

    Apart Real estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    100,000 مقدم و استلم تاون هاوس متشطب في ماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • تاوني

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٣١٢٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الجيزة,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,تاونى

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1571م للبيع في ساندوريني – الكيلو 59 طريق مصر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    سانتوريني, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٬٥٧١ متر مربع

    ٢٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام قريب متشطبة للبيع في بادية اكتوبر

    Z Investments For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 268م بمقدم 10% على 9 سنين في IRA EL Gabry

    Promax Property Investors logo image

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٧١٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1424م للبيع في ساندوريني – الكيلو 59 طريق مصر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

3

    3

    ١٬٤٢٤ متر مربع

    ١٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع حدائق السليمانية 350م سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق السليمانية, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • لاك فيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Gabry Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,لاك ڤيل

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 100 الف وامتلك تان هاوس بحديقه خاصه للبيع بمو

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 290م بموقع مميز ب6اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 290م بموقع مميز ب6اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متوسطة للبيع في The Estates by Sodic

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا إستيتس بواسطة سوديك للبيع فيلا مستقلة متوسطة ال

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع