بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 28

1,994 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام شهور بجاردن330م بمقدم1.6Mجنب مول العرب

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام شهور بجاردن330م بمقدم1.6Mجنب مول العرب

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام شهور بجاردن330م بمقدم1.6Mجنب مول العرب

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام شهور بجاردن330م بمقدم1.6Mجنب مول العرب

    متصدر

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بليك ويست بموقع وسعر مميزين

    Property Hills Star logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣١٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • او ويست اكتوبر

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٨٨٢٬٢٨٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأميز فيو ومقدم بباتيو الزهراء لسرعة البيع

    Property Hills Star logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Type N استلام فورى للبيع فى باديه بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Type N استلام فورى للبيع فى باديه بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصلة في كمبوند اليجريا سوديك ويست

    Adagio Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بالربوة الاكستنشن الجديد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو 4

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٩٧٤٬٩٥٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ماونتن فيو 4

    3 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون متشطبه بالكامل في قلب النيل بفيو 360°

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٦٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في ماونتن فيو على النادي مباشره

    I-Move logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع في بادية بالم هيلز بإطلالة مميزه

    Ninety Two logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬٤٢٢٬٨٠٦ جنيه

    فيلا للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨١٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقله تشطيب كامل بقلب الشيخ زايد

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • يامور نيو زايد كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٦٠٧٬٣٢٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Malvern Devleopment
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,كمبوند يامور

    3 غرفة

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف MV4 استلام فوري متشطبه بالكامل 210 متر

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة اول طرح فى قلب زايد 5%مقدم قسط علي 10س

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٠٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا اي سيتي اكتوبر 240+170 جاردن بسعر لقطه

    BGCO Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تطل علي اللاجون بافضل سعر في ذا كراون

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون هاوس باطلاله على الاهرامات خصم40%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • مونتانيا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,مونتانيا

    3 غرفة

  • 8

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 198م بمقدم 5% واقساط على 9 سنين فيو مميز

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 183م تصميم مميز فى One33 من أركان بالم

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر موقع مميز في بادية بالم هيلز اكتوبر

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دويت فيلا في كايرو جيت موقع مميز متشطبه بالكامل

    Apart Real estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز جداً تقسيط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع