بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 27

1,994 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا كراون بالم هيلز

    Select for real estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٢٤ متر مربع

    ٩٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كارمل سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك- موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٣٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيلينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سيلينا

    3 غرفة

  • 8

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٣٨٣ متر مربع

    ٨٦٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١١٬٩٧٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع بينتهاوس باديه بالم هيلز

    Select for real estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٠٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣١٬٨٩٣٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٠٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد من V levels فلل مستقله باقل سعر فى زايد

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس202 ريسيل متشطب برايم لوكيشين باقل

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٣٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • جيسيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جيزيل

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب فى ريفيرز استلام سنة خصم 40% ع 10س

    Evergreen Properties logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في لافيستا على وصلة دهشور

    Evergreen Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز من اركان بالم بخصم 40% نصف تشطيب

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستوى واحد متشطبة بسعر مميز في هيلز اوف وان

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في O West Whyt – موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • إيدن فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت,إيدن

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باديا بالم هيلز – فيلا مستقلة للبيع بأقل مقدم

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع جاهز للسكن في تاوني بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اقرب استلام للبيع في اويست امام مول مصر

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي النهر للبيع في جيريان في نيو زايد

    Property  Hills. logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 185م متشطبة على النيل ب5% على 8 سنين JIRIAN

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • جوار شيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,الحي الثالث عشر,جوار

    3 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام شهور بجاردن330م بمقدم1.6Mجنب مول العرب

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام شهور بجاردن330م بمقدم1.6Mجنب مول العرب

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام شهور بجاردن330م بمقدم1.6Mجنب مول العرب

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام شهور بجاردن330م بمقدم1.6Mجنب مول العرب

    متصدر

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام شهور بجاردن330م بمقدم1.6Mجنب مول العرب

    متصدر

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع