بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 26

1,993 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة320م

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 158م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٠٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٨٠٦٬١٦٨ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز للبيع على اقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٤٣٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا الشيخ زايد حمام سباحه

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 1000م كمبوند وادي النخيل

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • ليك ويست 3

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Cairo Capital
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ليك ويست 3

    3 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٦٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة في أليجريا-سوديك

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كارمل سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٣٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٣٬٥٩٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة ع النيل في الزمالك الجديده Palm Hills

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٧١٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كارمل سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • سيتيو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Elkhalifa Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كمبوند سيتيو

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحيره جاهزة للسكن للبيع في ماونتن فيو

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٩٨٢٬٢٢٢ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن للبيع في كليوباترا امام اركان

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٥٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٣٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد متشطبة للبيع بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن للبيع في كارميل بجوار بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٢٥٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • ليك ويست 2

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Cairo Capital
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ليك ويست 2

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون 188م+174م جاردن اقل سعر ف الماركت مقدم5%

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز فى ماونتن فيو 4 فوري قسط حتى 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬٤٢٢٬٨٠٦ جنيه

    فيلا للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٨٠٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣١٬٨٩٣٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٠٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • ايرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٢٩٣٬٤٤٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    El Gabry Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,إيرا نيو زايد

    3 غرفة

  • 24

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٣٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا ريسيل بموقع مميز فى او ويست باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦١٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا كراون بالم هيلز -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٣٦٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا كراون بالم هيلز-موقع متميز

    Select for real estate logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا كراون بالم هيلز-موقع متميز

    Select for real estate logo image

3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٩٢٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • سيلينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سيلينا

    3 غرفة