بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 19

1,993 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري في الحزام الأخضر

    متصدر

    New Build Developments logo image

    شارع حوض 17 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٤ متر مربع

    ١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة ليك فيو و لاند سكيب فيو كاملة التشطيب

    متصدر

    Roots Development logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون مساحه كبيره في كمبوند او ويست

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحيرة – خطة سداد طويلة ومميزة

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند سوان ليك حسن علام بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ١١٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • رافتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    The Ark Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع موقع مميز امام بفيرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق - تسليم قريب - من إعمار

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٥٧٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - استلام فوري - موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    بيتك على ارض الواقع فيلا 268م ادفع 10% وقسط 9 سنين

    Promax Property Investors logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٦٣٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مُجهزة بإطلالة على ملعب الغولف والبحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • ليك ويست 4

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٧٢٢٬٧٧٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Cairo Capital
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ليك ويست 4

    3 غرفة

  • 7

    فيلا

    ١٠٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 188م ارض 223م بسعر الLAUNCH بخصم 32% وتقسيط

    Promax Property Investors logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس في بالم هلز للبيع في بي اكس

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى باتيو الزهراء بجانب الربوة

    Property Hills VIP logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل 236م استلام فوري باقل سعر في الماركت

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بليك ويست 316م بموقع وسعر مميزين

    Property Hills Star logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٢٩٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز جولف اكستينشن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,بالم هيلز جولف اكستينشن

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندلون للبيع في اليجريا سوديك الشيخ زايد

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع في باديا بالم هيلز

    Circle Realestate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل بالتكيفات بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في باديه بخصم 35% و اقساط علي 6 سنوات

    Western House logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في باديه اقرب استلام بخصم 40% تقسيط على 12سنة

    Western House logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • ماجوريل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Gabry Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ماجوريل

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس متشطب علي النيل مباشرة زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل نصف تشطيب في كمبوند كيفا

    RE/MAX Everest logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٨٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر في او ويست اوراسكوم بجوار نيو جيزه

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في افضل لوكيشن في كمبوند نوفيلا للكارما

    Crown Stone Realty logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٥٨٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٤٬٥٩٠٬١٢٩ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كليوباترا سكوير

    3 غرفة