عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 32

10,274 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام فوري باقل سعر في المنطقه باقساط

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرIvilla استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في اشجار سيتي واقساط احد ٧ سنين

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون للبيع بأقل سعر ريسيل بسعر لقطة في تشيل اوت

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149م 3 غرف و2 حمام في بيتا ريزدنس

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ١٩٬٤١٢٬٤٦١ جنيه

    تاون هاوس في بالم هيلز بمقدم و اقساط بدون اوفر

    Boundless For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري إطلالة مباشرة علي الأهرامات

    Property Hills VIP logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلى هاوس برووف متشطب في بامبو بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٤٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس واسع للبيع 340 متر - كينجز رانج نيو جيزة

    Rokn Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٢٣٬١٠٠ جنيه

    شقة في افير ويست, موقع متميز, استلام بعد سنه

    Smart Move logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع | جرين ٥ - أقل من سعر السوق

    Flag square Real Estate logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع | ذا كراون - متشطب بالكامل

    Flag square Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو وموقع مميز خلف مول مصر مقدم 5 مليون

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فاميلي هاوس جاهزة الاستلام والمعاينة في بالم

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور متكرر بحري بالكامل بعماره قريبه من البوابه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو وموقع مميز خلف مول مصر مقدم 5 مليون

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٧٥٩٬٧٥٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع في O West

    Maskan Consultancy logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو وموقع مميز خلف مول مصر مقدم 5 مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو وموقع مميز خلف مول مصر مقدم 2 مليون

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 120م بالقرب من المتحف المصري بمقدم 2م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا بجاردن للبيع | ماونتن فيو تشيل آوت بارك

    Flag square Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٨٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل استلام فوري ف اوويست اوراسكوم

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع | المنطقة السياحية ٤

    Flag square Real Estate logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | المنطقة السياحية الرابعة

    Flag square Real Estate logo image

3

    1

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه التوسعات الشرقيه سوان ليك ويست

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٣٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…