عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 15

10,274 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ستوريا بارك – حدائق 6 أكتوبر

    متصدر

    Aqar Dayem logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٣٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م ناصية | 3 غرف | سوبر لوكس | جاردن سيتي

    متصدر

    Aqar Dayem logo image

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢١٬٢٧٤٬٤٠٢ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في اويست وايت

    Vira Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٠٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه اي سيتي استلام فوري باقل سعر وڤيو مميز

    Full House West logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن بيع في منطقه الجولف الجديد استلام فوري

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٧٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • ذات

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٨٣٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Voya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكيفات والمطبخ - حديقه خاصه

    Edge Real Estates logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢١٦ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في كمبوند FIORi قسط علي 10 سنين

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري باقل سعر بالماركت و فيو مميز

    Full House West logo image

3

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٦٢٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في palm parks-Palm Hills برايم لوكيشن

    plan-B logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٧٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين 6 – مباني إدريس

    Beltone logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٧٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • جول ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Harva Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جل

    2 - 3 غرفة

  • 10

    أي فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع بموقع متميز في اكتوبر بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو اكتوبر بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متميز في اكتوبر بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في ماونتن فيو اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٧٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بأسلوب حياة راقٍ في هذا التاون هاوس المميز

    Roots Development logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • حياه اكتوبر ريذدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢١٤٬٥٦٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Jawad Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حياه اكتوبر ريذدنس

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الان شقة 138م بجاردن 93م فيو مباشر علي الاهرامات

    Z Investments For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٨٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس إستلام فورى فى جويا بجانب سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 142م للبيع استلام فوري بتقسيط 8سنين

    Z Investments For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٦٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 23

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا استلام فورى بموقع مميز

    Roots Development logo image

3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل في Whyt-Owest برايم لوكيشن

    plan-B logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٣٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • مون هيلز 5

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sakan Group For Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 - 4 غرفة

  • 9

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس بالتقسيط Phase 3 للبيع في ذا كراون

    Driven Properties logo image

3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن متشطبة بلوكشن مميز ف O west

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٤٨٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت في أوويست بسعر أقل من سعر السوق ريسيل مميزه

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس للبيع في سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس للبيع في سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • بارك سايد في أو ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٠٧٬٥٦٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    3 - 5 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…