عقارات 3 غرفة نوم للبيع في أبراج زيد, صفحة 13

631 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كبيرة احلي تقسيمة زيد ويست استلام فوري ريسيل

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ابراج زد ويست مفروشة بالكامل

    Vida Solutions logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف و غرفة مربية جاهزة للسكن زيد الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة160م ريسيل متشطبةبالكامل بالتكييفات -ابراج زيد

    Core Real Estate Development logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج Zed

    Niche Investments logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٢٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Zed West – إطلالة على الحديقة

    Niche Investments logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع متشطبه بالتكيفات والمطبخ في زيد

    Property Hills VIP logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخدمات فندقية لوكيشن مميز دقائق من اركان بلازا

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج زيد الشيخ زايد 218 متر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٣٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس باطلاله مميزه في زيد بارك

    RE/MAX Everest logo image

3

    5

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج زيد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في أبراج زيد - كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 176 م مميزة في كمباوند زيد ويست الشيخ

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٤٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161 م للبيع في كمبوند ZED _ الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٨٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 168م²متشطبة بالتكييفات+المطبخ فيو مميز في زد

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧١١٬٦٧٣ جنيه

    شقه ريسيل137م مشطبه بالتكيفات برايم لوكيشن RTM

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات ف ZED اوبن فيو بأقل سعر أقساط

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣١٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ريسيل فى ابراج زيد استلام فوري اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في أبراج زيد لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٧٢٬٥٦٨ جنيه

    شقة مميزة فى زيد ويست باقساط حتى 2031 وبأقل مقدم

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٩٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٣٢٨٬٨٩٤ جنيه

    دوبلكس فى زيد ويست على اقساط 2031 متشطب بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٣٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠١٢ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع باقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٦٬٢٦٢ جنيه

    لوفت فى زيد ويست للبيع بأقل مقدم وباقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٥٢٬٤٥٤ جنيه

    شقة فى زيد ويست للبيع بأقل مقدم وباقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٣٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬١٩٧٬٣٩٦ جنيه

    لوفت بأقل مقدم وباقساط حتى 2031، متشطب بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد ويست شقة مساحة كبيرة متشطبة 3 غرف باقساط ريسيل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٥٩٬٣٦٠ جنيه/متر مربع