عقارات 3 غرفة نوم للبيع في أبراج زيد, صفحة 14

631 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في الابراج زيد ويست ريسيل احلي فيو

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زد G+20 دور عالي ڤيو حمام سب

    Niche Investments logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٢١٬٢٢٥ جنيه

    شقة للبيع بأقل مقدم و باقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٣٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161 م للبيع في كمبوند ZED – الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكيفات 3غرف استلام فورى

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة ريسيل 160م في زد ويست برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في زد ويست كورنر برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات بموقع مميز في زيد الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في أبراج زيد - كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    شقة

    ٥٬١٥٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160 م مميزة في زد _ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض الشهر | أقل سعر في الماركت

    Roots Development logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في ابراج زد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٧٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٣٥٬٩٩٣ جنيه

    شقة فى زيد ويست للبيع باقساط حتى 2031، واجهة بحرى

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٧١٬١٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زيد ويست في العمارات فيو مباشر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٢١٩٬٥١٨ جنيه

    فيو مباشر علي ملاهي Zed شقة في برج Y استلام فوري

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٢١٩٬٥١٨ جنيه

    فيو مباشر علي ملاهي Zed شقة في برج Y استلام فوري

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٢١٩٬٥١٨ جنيه

    فيو مباشر علي ملاهي Zed شقة في برج Y استلام فوري

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة 3غرف استلام قريب في احسن موقع قلب زد

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة 3غرف استلام قريب في احسن موقع قلب زد

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – Zed West – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨١٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زد الشيخ زايد بإطلالة على الجاردن والبارك.

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زد الشيخ زايد بإطلالة على الجاردن والبارك.

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٢٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كــاملة التشطيب | استـــلام فــوري | فيــو مفتــوح

    Najd Real Estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٠٦٬٧١٠ جنيه

    شقة للبيع فى زيد ويست بأقل مقدم اقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٧١٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٤٥٩٬٨٨٥ جنيه

    للبيع شقة 197 متر بنص سعرها في الشركة , ابراج زيد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد وست (Zed West)

    Hefnawy Group logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٦٩ جنيه/متر مربع