عقارات 3 غرفة نوم للبيع في جوار

7 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جوار 186 متر تشطيب متميز

    The Broker EG logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع فكمبوند جوار ايون الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بمساحة كبيرة فى كمبوند چوار

    New Avenue Real Estate logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٠٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جوار كمبوند \ شقة ارضى بجاردن \ 184 م \موقع مميز

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186م | 3 غرف | كمبوند جيوار الشيخ زايد

    Aqar Dayem logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٠٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • جوار شيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,الحي الثالث عشر,جوار

    3 - 4 غرفة

  • 22

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186م | 3 غرف | كمبوند جيوار الشيخ زايد

    Aqar Dayem logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٠٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد كمبوند جوار

    TG West Realtor logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥١٬٦٣٠ جنيه/متر مربع