شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 418

16,747 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطيب بمساحة 178م بالتكييفات بمقدم 2.3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١٢٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز في اجمل مرحله في الخمايل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زد الشيخ زايد شقه للبيع ڤيو جاردن وبارك بالفرش

    Genova Investment logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 6 اكتوبر الحي الثالث مجاوره 3

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في غرب سوميد 6 أكتوبر بإطلالة على اللاند

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصيه للبيع مرخصة A Class بأرقى مواقع الهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    التعاون, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمساحة 150م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ش عز الدين عمر الرئيسي تصلح تمويل عقاري

    Hk Realestate logo image

    شارع عزالدين عمر, الطالبية, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زايد ديونز شقة ١٩٨ م نصف تشطيب

    IHouse development logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤١٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه جداً 130 م ببلكونه دور ثالث جانبي

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 450 الف واستلم فوري 155م مطبعة فيصل

    Hk Realestate logo image

    شارع المطبعه, المطبعة, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 123 متر جانبي بموقع مميز بحدائق الاهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زد في ابراج العشرين الدور ال7

    Genova Investment logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٢٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمساحة 150م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة A Class واجهه مميزه سكن خاص بالهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    التعاون, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع نصف تشطيب في اجدد مرحله في الخمايل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كبموند الخمايل بسعر تجاري

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سعر مميز في اجدد مرحله في كمبوند الخمايل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي مميزة 125م + حديقة 90م 2.5مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م هرم رئيسي دول ثاني مسجلة شهر عقاري

    Hk Realestate logo image

    شارع الهرم, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم 10%

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م للبيع بـZED WEST – سعر رائع وفرصة نادرة

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تشطيب كامل- مطبخ وتكيفات في زايد ديونز

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي175م بجارن فيو مفتوح لقطه في كمباوند تاله

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع