شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 414

16,747 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شقه 3 غرف متشطبه+جنينه مقدم 2م-7.5م كاش

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 285م ميدان عمان 3 غرف و3 حمام

    Royal Home logo image

    ميدان عمان, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شقه 3 غرف متشطبه+جنينه مقدم 2م-7.5م كاش

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة علي لاند سكيب بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه استلام سنه في موقع مميز مع احسن مطور

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ١٦٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جميلة للبيع في كارنيل- نيو جيزه

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٨٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل هايتس روف بحري

    RE/MAX Al Mohager logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٢٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الخمايل -استلام فوري تلت أربع تشطيب

    RE/MAX Al Mohager logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للإيجار أو البيع في كارنيل، الجيزة الجديدة

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٩٥٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي المتميز لبنك التعميرروالاسكان

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع اللواء احمد حمدي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣١٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف المربع الذهبي علي رئيسي النهر الأخضر مباشرة

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه استلام سنه في موقع مميز مع احسن مطور

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٣٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن بجوار نادي الصيدفرع اكتوبر

    Genova Investment logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه استلام سنه في موقع مميز مع احسن مطور

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٣٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط علي 14 سنة بجوار بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات للبيع بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بزايد ريجنسي شقة للبيع بتشطيب مميز

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٥١٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - بسعر أقل من سعر السوق | شارع مصدق،

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معايا شقه بحري جنه اكتوبر باعلي نسبه تميز م المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٣٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م | 3 غرف | حدائق اكتوبر | استلام فوري

    Aqar Dayem logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة علي اللاجون بالتقسيط علي 15 سنة

    Property Hills Star logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي4 اكتوبر بسعر وتشطيب مميز

    شارع دكتور كمال حمدي, الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٨٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الخمايل المرحله الثالثه لوكيشن ممتاز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣١٬٧٩١ جنيه/متر مربع