شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 322

16,542 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات فيو مميز استلام فورى اقساط10س

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في زيد ويست ريسيل جاهزة للسكن السعر كاش

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن الشيخ زايد في كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥١٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع بعائد استثمارى فى ويستاون سوديك

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تمايا بالشيخ زايد بسعر لقطة

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جولز امام نيو جيزه التوسعات الشرقيه

    Crown Stone Realty logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع استلام فوري ف يالم باركس متشطبة

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٤٨٬٨٧٣ جنيه

    شقة 232م بأفضل فيو وسعر لقطة في كمبوند سولانا ويست

    Onyx for real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٤٨٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند زايد ريجينسي

    Vida Solutions logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٦٩٬٦٢٥ جنيه

    شقه 160م + 85م تراس سكاي هاوس في Central Park

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كبيرة احلي تقسيمة زيد ويست استلام فوري ريسيل

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز كارنيل بارك 3 نوم تشطيب كامل سعر مميز

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٣٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى فى زايد القديمه متشطبه بالكيفيات.

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بحديقه خاصه متشطبه بالكتيفات بمقدم5%فقط

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٥٬٨٥٠ جنيه

    سكاي هاوس 188م + 90م تراس استلام فوري بسنترال بارك

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزه امبيرفيل علي البحيره موقع مميز تشطيب كامل

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135متر صافي للبيع واجهة مباشرة على شارع الخزان

    Vida Solutions logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن مميز استلام فورى خالصة أقساط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل على النيل مباشرة بماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في الشيخ زايد روايه شارع النزهه مباشر

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جولف+ النادي متشطبه بالمطبخ والتكيفات نيوجيزه

    The Way logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٥٠٬٣٦٠ جنيه

    شقة 194م بفيو مميز واقل سعر في كمبوند سولانا ويست

    Onyx for real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٤٨٬١٩٧ جنيه/متر مربع