شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 267

16,542 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقة متشطبه بالتكيفات للبيع كمبوند الكارما

    Property Hills VIP logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في باديا شقة 151م متشطبه قسط 12 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٩٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح على مرحلة الفيلات والاجوون فيو

    Roots Development logo image

    مار فيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٧٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند باديا متشطبه بالتقسيط علي 12 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه ف 2O5 الشيخ زايد قرب اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمدخل خاص 190م للبيع بأفضل موقع بجوار نيوجيزة

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد مساحة 140م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فريدة - مفروشة بالكامل، بموقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م تفرعات شارع لبنان

    Property insider logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٤٦م للبيع بكمبوند زايد ديونز موقع متميز علي ميدان

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفــضل فيو ف كمبوند زايد ديونز وتشطيب روعه للبيع

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 فيو مفتوح علي اهم 3 مداخل رئيسي مساحة 165م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب اكتوبر ب سعر مميز و ب قسط ل 10 سنين

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٣٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل تشطيب فاخر بجانب جولف فيوز

    Inn Properties logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في نيو جيزه

    New Casa Real estate logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٨٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة متشطبة استلام فوري في بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب اكتوبر ب سعر مميز و ب قسط ل 10 سنين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب اكتوبر ب سعر مميز و ب قسط ل 10 سنين

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٧٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فورى للبيع فى دريم لاند بمقدم 20% وبتسهيلات

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 196 م جاهزة للسكن في 6 ويست في بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بجاردن في الجريا ريزيدنس في بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر ارضي بحديقه كبيره بالتقسيط في Owest

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠١٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 160م للبيع في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    Ammaier for real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب اكتوبر ب سعر مميز و ب قسط ل 10 سنين

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع