شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 251

16,542 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم خاص الكاش او قسط 3سنين استلم فورى فى زايد190م

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٣ غرف شارع ميشيل باخوم في الدقي مسجلة

    Royal Home logo image

    شارع الدكتور ميشيل باخوم, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمساحة 150م في موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف 6 ويست سوديك لشيخ زايد مقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شـقـة مـمـيـزة جـدا 165 مـتـر تحميل ممتاز اول سكن

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٨٠ متر ٣ غرف تفرعات نادي الصيد الدقي

    Royal Home logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري للبيع ماونتن فيو آي سيتي

    I-Move logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم خاص الكاش او قسط 3سنين استلم فورى فى زايد190م

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فيو مميز جدا في بيفرلي هيلز

    Adagio Real Estate logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٨٠ متر شارع نادي الصيد بالدقي

    Royal Home logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بسعر مميز فى كيان اركان بالم

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن استلام فوري في كمبوند صن كابيتال

    Falcon for Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتين لقطة للعرسان خلفي بحري ببلكونة مميزة 135 متر

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بحديقه في بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دار مصر حدائق اكتوبر بجوار اشجار سيتي

    Vida Solutions logo image

    دار مصر, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم خاص الكاش او قسط 3سنين استلم فورى فى زايد190م

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم خاص الكاش او قسط 3سنين استلم فورى فى زايد190م

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٦٤٬٦٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بسعر مغري داخل ابراج زيد اورا

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم خاص الكاش او قسط 3سنين استلم فورى فى زايد190م

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم خاص الكاش او قسط 3سنين استلم فورى فى زايد190م

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    186م بجاردن 126م بمقدم 5% وتقسيط 7 سنين في زايد

    Promax Property Investors logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٦٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    208م بمنطقة فيلات B بالقرب من سيتي سكيب وقسط 36شهر

    Promax Property Investors logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع