شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 92

8,660 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة+AC بـ12مليون كاش او 445,181 ربع سنوي

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بجاردن للبيع فى ويستاون

    Zayed Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة مقدم387 ألف وقسط شهرى6.000 قرب مول العرب

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضى بجاردن فى ويستاون سوديك بيفرلى هيلز

    Zayed Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الاستلام فوري تصلح للاستثمار او اسكن من المالك

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الدور الأول+بنتهاوس 220م+روف 100 م بإطلالة مميزة

    متصدر

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في الزمالك الجديدة بمقدم 5% مع Palm Hills

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شقة جاهزة للسكن امام ماونتن فيو

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 176م متشطبه بتكيفات استلام فوري فيو مميز

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مشروع نيو زايد ويستفيو ريزيدنس

    Properties-Today.com logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي حمامات السباحه برايم لوكيشن المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape اقساط 8 سنين في vye

    Falcon for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (استلام فوري)شقة جاهزة للسكن متشطبة-فيو ابراج زيد

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطه ف Bliss gate متشطبة بالكامل بالتقسيط

    Property Group logo image

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزه للسكن فوري علي المفتاح من المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطية جاهزة للسكن في كارميل بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر للبيع من المالك – كمبوند جنة زايد 1

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف نوم للبيع في كمبوند تراس

    Properties-Today.com logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع