شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 90

8,660 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر في الحي الحادي عشر الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 122 متر في كومباوند أوبرا سيتي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في زايد ديونز | تشطيب كامل

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالجاردن متشطبة في فيلدج ويست بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣١٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة زايد 2 – الشيخ زايد (فرصة مميزة)

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو مميز في الكارما كاي علي شارع النزهة

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٥٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    \شقة للبيع في الحي ال 16 مجاورة 2 الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه على النيل فى جيريان - jirian

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+التكيفات في الكارما كاي امام ZED Park

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٢٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في فاي سوديك بالقرب من بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع