شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 297

8,785 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٨٤٠٬٦٥٥ جنيه

    امتلك بنتهاوس امام النادي الاهلي الشيخ زايد

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٦٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 173م تشطيب كامل في شارع النزهه قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٨٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة لفترة محدودة 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 213م متشطبة بالتكيفات بفيليدج ويست

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود شقة متشطبة 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف بـ5% مقدم و الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف بـ5% مقدم و الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف بفيو لاجون في كمبوند كامل الخدمات

    New Home for Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف بـ5% مقدم و الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في V Levels – Dunes Developme

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع