شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 204

8,750 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري داخل بيفرلي هيلز الشيخ زايد متشطبه

    Property Hills VIP logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بـ Tamaya زايد 0% مقدم وقسط حتى 12 سنة

    Selection Code logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام سنة بتقسيط على 8 سنين

    Selection Code logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٦٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل و جاهزه للمعيشه علي وصله دهشور

    Falcon for Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٨٠٬٦٢٠ جنيه

    شقه ارضي بجنينه استلام ٢٠٢٧ و اقساط حتي ٢٠٣٤

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري في بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٨٨٬٨٨٨ جنيه

    resale in zed west rtm sheikh zayed low price

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف + جاردن 65م | كيان زايد | استلام فوري

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في الخمايل المرحلة الثالثة

    I-Move logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٦٩٬٨٩٤ جنيه

    شقه للبيع في ايلم تري التوسعات الشماليه علي10سنين

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة 3 غرف في قلب الشيخ زايد بتقسيط 10 سنين

    Selection Code logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بكمبوند كيان استلام فوري متشطبه بالكامل

    Property Hills VIP logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فس الحي السادس عشر امام مول مزار

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 188 متر كومبند Terrace في الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٣٤٢٬٣٥٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في سولانا نيوزايد ع 10 س

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف في قلب الشيخ زايد بمقدم 2.5%

    Selection Code logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة155متر3غرف متشطبةبنايا زايد|مقدم%5وقسط علي15سنة

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب لشقة 3 غرف+جاردن متشطبة بكامل شيخ زايد

    Apart Real estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٥٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 128م في أوبرا سيتي – الحي السادس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل 3 غرف بقلب زايد أمام الربوة 0% مقدم و12 سنة قس

    Selection Code logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في مارفيل 3 غرف تشطيب كامل

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقع 184 م للبيع فى زيد فى الشيخ زايد متشطبه بالعفش

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للسكن الفوري فوري متشطبه في بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم + غرفة مربية ومتشطبة بكامل استلام قريب

    Apart Real estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري متشطبه في بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٦ جنيه/متر مربع