شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 200

8,750 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كورتيارد اقل من سعر السوق

    Flip logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز جدًا في فيليدج ويست

    Flip logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقه 3غرف متشطبه بافضل لوكيشن بنيو زايد,

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سولانا ويست

    Flip logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠١٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالشيخ زايد مساحة 205م متشطبة بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٤٠٩٬٨٣٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات والمطبخ للبيع في زد ويست

    Driven Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٣١٬٤٠٠ جنيه

    شقة كارمل سوديك برايم لوكيشن افضل سعر علي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر متر ف زايد قسط 146الف ربع سنوي 5م كاش

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٨٧٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع في جنة زايد 2 بفيو ممتاز واقل مقدم

    Genova Investment logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اعمار \ بيل فى \ بيتش ريزيدنس \ شقة 173 م \ ريسيل

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٩٥٦٬٣٣٥ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة بالتكييفات المطبخ للبيع بالتقسط

    Driven Properties logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري متشطبة فى كيان على 4 سنين

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 155م فيو لاند سكيب

    Evergreen Properties logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٤٠٧٬٦١٤ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة بالتكييفات والمطبخ للبيع كاش

    Driven Properties logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبةبالتكيفات وامطبخ استلام فوري فZEDبأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٨٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٨٣٬٢٢١ جنيه

    شقة للبيع في فيليدج ويست – درة

    Flip logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٤٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف فوري ابراج زد متشطبة بالتكيف برايم فيو

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 10 سنين شقة 115 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الخمائل شقة للبيع استلام فوري تشطيب كامل

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر متر ف زايد قسط 146الف ربع سنوي 5م كاش

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م بمقدم 1.5 مليون بالقرب من جامعة النيل

    Evergreen Properties logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شقة الخمائل تشطيب كامل

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري تشطيب كامل الخمائل

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133 متر موقع مميز في الشيخ زايد تقسيط 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٩٤٢٬٦٢٥ جنيه

    تشطيب كامل مع مكيفات في سولانا ويست اقل مقدم

    Boundless For Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٨٬٣٢٩ جنيه/متر مربع