شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 201

8,750 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب سعر مميز بقرب المطار الجديد ب قسط ل 10 سنين

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي 10سنوات وامتلك شقة بالشيخ زايد مساحة 164م

    property hills Elite logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في الشيخ زايد متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بالتكيفات والمطبخ بأبراج زيد

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل في جنة زايد 1

    RE/MAX Everest logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٢٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة متشطبة سوبر لوكس للبيع في زايد ديونز

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةبالكامل مكونة من 3 غرف نوم في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م فيو الفيلات بكمبوند فيلدج ويست بسعر مميز

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب سعر مميز بقرب المطار الجديد ب قسط ل 10 سنين

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة متشطبة سوبر لوكس للبيع في كمبوند زايد

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م بجاردن في بيفرلي هيلز الجريا دوبل فيو

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م فى فيلدج ويست استلام 2026 فيو الفيلات قسط

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى هيلز أوف وان بجانب لوجار وذا إستيتس

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى تشطيب فندقى بالتكييفات فى ابراج زيد

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب بيفرلي هيلز مساحة 158م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في الشيخ زايد متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كامل التشطيب بلتكيفات والمطبخ فيو لاند سكيب

    Roots Development logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٧٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب سعر مميز بقرب المطار الجديد ب قسط ل 10 سنين

    إلورا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في جنة زايد 1

    RE/MAX Everest logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٢٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب سعر مميز بقرب المطار الجديد ب قسط ل 10 سنين

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بالتكيفات فيو بحري

    Crafters Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٩٥٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقه 3غرف متشطبه بافضل لوكيشن بنيو زايد,

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عالمفتاح شقة متشطبة بفيو جميل فى فاى بجانب بيفرلى

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة مساحة190م بالشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠١٬٣٥٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالكامل بالتكييفات ف الكارما كاى

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٣٬٣٩٢ جنيه/متر مربع