شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 184

8,750 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في كيان

    Buyerside logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي فيو واكبر مساحه للبيع في حدايق المهندسين

    Master Key logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى كمبوند زايد ريجنسى أمام النادى الأهلى

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة الحي 16 - المجاورة الأولى - الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع في جنة زايد 2

    Genova Investment logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري بأقل سعر في مارڤيل - نيو زايد

    Evergreen Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبه بالكامل بأجهزة ووحدات المطبخ

    REV Real Estate logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٤٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالشيخ زايد مساحة 205م متشطبة بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدائق المهندسين باسانسير

    Master Key logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٦٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140م كمبوند دار مصر – الحي 12

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105 م – للبيع – المستثمر الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند أوبرا سيتي 171 متر فيو رائع

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة VYE سوديك 143م بحديقة ريسيل موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩١٣٬٩٩٨ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر متر في نيو زايد بجوار ذا ستيتس

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بسعر أقل من الماركت في هايد بارك شيخ زايد

    TREX logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن لوفت برايم لوكيشن ف سولانا استلام 2027 اقساط

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٦٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 198م بكمبوند زايد ديونز تشطيب هاي لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٤٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 235م كمبوند زايد هايتس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م² للبيع الحي السابع في الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى الشيخ زايد مقدم 10% قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لوكيشن مميز بكمبوند VLEVELS امام بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اوبرا سيتي فيو علي جرينز.

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف بجنينة في هايد بارك زايد أمام نادي الجزيرة

    TREX logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٣٦٬٠١٥ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٣٠الف توتال ١٢ مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب6اكتوبر مساحة 120م موقع مميز ب6اكتوبر

    property hills Elite logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع