تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 10

1,220 عقارات أخرى
  • 18

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز مطل على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٣٬٩٧١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون 175م تقسيط حتى 2031 استلام فوري

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٩٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ميدل تاون هاوس للبيع كمبوند او ويست

    Driven Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٠٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٢٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في او ويست من اوراسكوم في اكتوبر مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر في كييفا الأهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو أي سيتي اكتوبر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر

    3 غرفة

  • 6

    تاون هاوس

    ٥٬٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 198م للبيع في كيفا بسعر مميز 5,774,000

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٩٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٦٥٨٬٩٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في اويست هيل سايد

    Vira Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٢٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٦٥٨٬٩٠٠ جنيه

    تاون هاوس وسط للبيع في اويست

    Vira Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٢٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز تاون هاوس متشطب بالكامل بفيو الأهرامات

    Inn Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 12 سنة ومقدم بسيط تاون متشطب في بادية

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣١٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • زا كراون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,ذا كراون

    3 غرفة

  • 15

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا 198م بجاردن 158م بمقدم 1,6 وتقسيط 8 سنين

    Promax Property Investors logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٩٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع دايركت عالواحات بقسط شهري 112,667

    مجتمع بيلونج فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٣٩٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس وسط للبيع في اويست

    Vira Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس وسط للبيع في هايد بارك

    Crafters Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٧٬٤٢٧٬٨٠٠ جنيه

    ذا كراون بالم هيلز | تاون هاوس ميدل | استلام فوري

    Buyerside logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٨٤٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز جولف فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولف فيوز

    3 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٧٣٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع | بادية بمقدم و تكمله أقساط

    Flag square Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٨١٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في بادية إجمالي 11,5 مليون على 12 سنة

    The Way logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في بادية بمقدم 170 ألف وأقساط على 12 سنة

    The Way logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 269م باطلاله مباشرة على لاجون بتسهيلات 84 شهر

    Promax Property Investors logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٠٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا تاونهاوس بفيو مميز بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس متشطب بالكامل للبيع بالم ياركس

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    تاونهاوس كورنر مميز | إعادة بيع | اقساط ٩ سنوات

    متصدر

    كينجز واي, طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٩٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ذا كراون بالم هيلز

    Select for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 2 تاون هاوس 140م بحدائق أكتوبر حي المنتزه

    Vida Solutions logo image

    حي المنتزه, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متوسط ​​للبيع - ماونتن فيو - تشيل آوت

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…