بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة

632 عقارات أخرى
  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٦٩٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في بادية بالم هيلز

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز للبيع بالتكييفات ووحدات المطبخ

    REV Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بكمبوند بالم باركس-بالم هيلز-6أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت 290م بروف خاص استلام فوري فيو مميز وقسط 60شهر

    Promax Property Investors logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 غرفة

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب سوبر لوكس-مطبخ وتكيفات طيبه جاردنز

    RE/MAX Everest logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس تشطيب كامل للبيع في الكورت ياردز

    Residia logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٠٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مع رووف خاص سوديك كورتياردز

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس للبيع في ويستاون – إطلالة مفتوحة على سوديك

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م²+180م² - باديا بالم هيلز استلام فوري

    MAA logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬٠٧٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    3 غرفة

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (كازا) اقل سعر متشطب 237 متر جاردن 105 متر

    متصدر

    BGCO Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس افضل فيو للبيع في باديه 6 اكتوبر

    Hodoud for Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس متشطب بالكامل استلام فوري لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالمطبخ والتكييفات في بالم باركس

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬١٨٣٬٤٩٣ جنيه

    أفضل سعر لبنتهاوس ريسيل فاخر في سولانا ويست

    Bold Egypt logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٨٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب مساحة 213متر بأقل مقدم بعد هايبر وان

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس كامل التشطيب بالمطبخ

    Roots Development logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب راقي بالمطبخ و التكييفات بسعر لقطة

    Boundless For Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٩٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 198 متر متشطب للبيع فى كومبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس ماونتن فيو تشيل أوت بارك – 6 أكتوبر

    Remax Westway logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٢٧٧٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    3 غرفة

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل بيع بوحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر متشطب بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز متشطب بالكامل للبيع استلام فوري

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس كازا بيفرلي هيلز – سوديك

    Remax Westway logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في Mountain View Chill Out Park

    I-Move logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • مون هايتس باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٢٤٠٬٥٤٢ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    3 غرفة