شقق 2 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 2

6,624 عقارات أخرى
  • 26

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوبر لوكس بثاني نمرة من شارع خاتم المرسلين للبيع

    خاتم المرسلين, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سوديك استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 120م استلام فوري في صن كابيتال

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن استلام فوري بمقدم 10% تقسيط ل8س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤١٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 119م متشطبة جاهزه للاستلام-قسط ع12سنوات

    Z Investments For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٩٧٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • لايرز أوف جرين - سولانا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة لقطة في الشيخ زايد بأقل مقدم علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفتين في Vye استلام فوري-متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل متشطبة بدون اوفر فى اويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٦٤٬٩٢٠ جنيه

    شقه غرفتين في o west بمقدم 470الف واقساط علي 9 س

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٩٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسلام فوري باقل سعر شقه تشطيب كامل او ويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٧٤٬٦٨٨ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 غرفة

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بسعر مميز في كازا بيفرلي هيلز

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة جاهزة للاستلام نصف تشطيب في أشجار سيتي

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد في كمبوند جزال يمقدم 10%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه بموقع مميز فى ابراج زد باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل100م مشطبه بالتكيفات برايم لوكيشن RTM

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيورا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٠٦٨٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 غرفة

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض جديد من بالم هيلز في باديه شقه للبيع موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع باطلاله مميزه فى اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٣٣٬٦٤٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب كامل في أو ويست | بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٥٢٬٨٩٩ جنيه

    شقة 170م بفيو مميز وسعر لقطة في كمبوند سولانا ويست

    Onyx for real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة في هايد بارك الشيخ زايد متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • مونترو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٣٦٬٠٤٧ جنيه

    شقة 141م بأقل سعر وافضل فيو في كمبوند سولانا ويست

    Onyx for real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٤٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 360الف شقه 3 غرف امام النادي الاهلي ولافيستا

    D.Signature logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٧٣٬٧٢١ جنيه

    شقة 178م بسعر لقطة وفيو مميز في كمبوند سولانا ويست

    Onyx for real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بشارع السفارة بخامس نمرة من شارع الهرم للبيع

    الهرم, حي الهرم, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في كمبوند الكارما كاي

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • وستريكت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    The Land Developers
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 غرفة