شقق 2 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 55

1,785 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور متكرر بتشطيب كامل في كايرو جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة غرفتين في أرقى كمبوند بنيو زايد

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع داخل في كمبوند زايد ريجينسي

    DMG logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦١٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٣٢٬٦٠١ جنيه

    في ابراج zed شقه متشطبه باقل من سعر الشركه

    Code For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٣٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فوري في Kayan أكتوبر غرفتين

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في زيد ويست بموقع استثنائي

    Home Select for real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧١٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب للاستلام الفوري بتقسيط 9 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج زيد باقل سعر في الماركت

    Selection Code logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127متر للبيع في Estates Residence – SODIC

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام قريب بمقدم 5% و بقسط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% شقه تقسيط 10 سنه على الصحراوى زايد VALEA

    Abrag Real Estate logo image

    فاليا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٤٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 99م بسعر الطرح تمايا الشيخ زايد 0% مقدم

    Abrag 2 logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٤٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن المساحة 135 متر + 100 متر جاردن

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين الترا لوكس الشيخ زايد ابراج زد بالفرش

    اورا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٨٩٬٣٥٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكيفات بفيو Zed Park كامل

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٣٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130م متشطبه فى بالم باركس بمقدم مليون واقساط8س

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة132م متشطب بالتكيفات أستلام شهور الكارما كمبوند

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة للبيع سعر مميز في زيد الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة غرفتين أستلام فوري في كيان الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كيان باقل من سعر الشركه

    DMG logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرف متشطبة للبيع فيليدج ويست | استلام 2027

    Home Valley logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٨١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة متشطبة بالمطبخ والتكيفات استلام فورى

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٧٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمبوند تيراس بجوار اركان مول زايد

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م للبيع بجاردن كمبوند ديونز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع