شقق 2 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 54

1,785 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٩٨٩٬٥٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات ف الكارما كاي الشيخ زايد ع8س

    Selection Code logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٨٥٬٩٣١ جنيه

    شقه للبيع ف تيراس استلام سنتين خلف جامعة النيل ع6

    Selection Code logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر طرح كمبوند تمايا الشيخ زايد امام الربوة تقسيط

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في قلب الشيخ زايد بسعر رائع بقسط ل 9سنين

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى كمبوند تمايا الشيخ زايد شارع النزهة تقسيط

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فاخرة في زيد ويست | فرصة استثمارية 2026

    Properties-Today.com logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه متشطبه استلام فوري بنص السعر بمقدم 310 الف

    Summit Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع | زد تاورز zed غرفة خادمة

    Properties-Today.com logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٢٩٬١٠٢ جنيه

    شقة متشطبه للبيع ف ابراج زد الشيخ زايد استلام فوري

    Selection Code logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع | استلام قريب يونيو 2026

    Properties-Today.com logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين استلام قريب جاهزه للمعاينة بجانب هايبروان

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح تطل علي الميدان كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد بدون مقدم واقساط تصل12 سنة

    Selection Code logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة باقل سعر ابراج زايد فيو مميز

    Apart Real estate logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بكاش 2 مليون ونصف لفتره محدوده

    Summit Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في زد ويست | أبراج Y

    Properties-Today.com logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٩٨٬٩٥٤ جنيه

    شقة للبيع في Jazal علي شارع النزهه الشيخ زايد ع10س

    Selection Code logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة في Naia New Zayed

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في قلب الشيخ زايد بسعر رائع بقسط ل 9سنين

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو جيت بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة 90م بجاردن متشطبة بالتكيفات والمطبخ

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متميزة للبيع في زيد | استلام فوري وملكيه خالصة

    Properties-Today.com logo image

2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 5,000

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك158 م جاهزه حالا بموقع مميز جدا و اقساط علي 4س

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة من شركة درة للبيع ف فيلدج ويست الشيخ زاي

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع