عقارات 1 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 15

461 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيو جيزة

    Flip logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو لقطة للبيع في باديا بسعر خرافي أستلام فوري

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٤٬٥٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 118متر للبيع بسعر مميز , ذا كوليكشن , نيو جيزة

    Real Vision logo image

1

    1

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٣٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو فندقي للبيع كمبوند ابراج ايون مراكز اكتوبر

    DMG logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مطلة على الأهرامات مع دخل بالدولار

    Crafters Real Estate logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع اطلاله بانوراما بجوار نادي الصيد!

    Vida Solutions logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٦٦٬٥٤٩ جنيه

    شقة فندقية أرضي غرفة نوم واحدة في Twilight New Giz

    Homescout logo image

1

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٤٤٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلوكيشن مميز علي اللاجون بالتقسيط علي 10Y

    Property Hills Star logo image

    فيلاجيو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي | 1 غرفة | جاردن + لاجون | O West أكتوبر

    Aqar Dayem logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف o west برايم لوكشن

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي | 1 غرفة | جاردن + لاجون | O West أكتوبر

    Aqar Dayem logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز فى او ويست بالتقسيط حتى 9 سنوات

    Platinum Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٩٨٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى كمبوند او ويست بموقع مميز وخدمات متكاملة

    Platinum Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل استديو معروض 85م استلام فوري توتال 2.6مليون

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه حدائق اكتوبر في كمبوند صن كابيتال

    Vida Solutions logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في 6 اكتوبر كمبوند او ويست اوراسكوم

    Vida Solutions logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم فندقية في Newgiza The Collection

    Maskan Consultancy logo image

1

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو واسع للبيع في بادية | كور أند شيل | تصميم ح

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو واسع للبيع في بادية | كور أند شيل | تصميم

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٦٣٬٠١٥ جنيه

    استوديو 64 متر في باديا باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+التكييفات بوصله دهشور مقدم900الف_قسط10س

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+التكييفات بوصله دهشور مقدم900الف_قسط10س

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+التكييفات بوصله دهشور مقدم900الف_قسط10س

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+التكييفات بوصله دهشور مقدم900الف_قسط10س

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…