10شقة٣٬٨٦٨٬٣٢٠ جنيهشقه للبيع في كمبوند جاردن ليكس هايد بارك اكتوبرمميزجاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 2 ٦٩ متر مربع ٥٦٬٠٦٢ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه غرفه نوم للبيع مقدم5% فقط فى او ويستأو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 1 ٦٨ متر مربع ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع
16شقة٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيهريسيل 81م متشطبه دور 4 فيو مميز تكملة اقساط ل 2031أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 1 ٨١ متر مربع ٧٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع
11شقة٦٬٨٠١٬٨٩٩ جنيهشقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owestأو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 1 ٧٧ متر مربع ٨٨٬٣٣٦ جنيه/متر مربع
10شقة٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه جاهزة للسكن موقع مميز واستثمار ناجح بحريأو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 1 ٨٤ متر مربع ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الثالث ٢٠٣١2بارك فيوز بادياالسعر عند الإطلاق:٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: المطور العقاريالجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز1 - 3 غرفة
البيع الأول20شقة٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة لقطة ريسيل غرفة متشطبة بالكامل استلام فوريأو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 2 ٧٧ متر مربع ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع
25شقة٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهامتلك شقة لقطة ريسيل متشطبة بالكامل استلام فوريأو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 1 ٨٠ متر مربع ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
10شقة٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيهشقه للبيع في كمبوند جاردن ليك هايد بارك بسعر مميزجاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 2 ٦٩ متر مربع ٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع
13شقة٦٬٥٤١٬٠٠٠ جنيهشقة مميزة بالتقسيط في Owestأو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 1 ٨٤ متر مربع ٧٧٬٨٦٩ جنيه/متر مربع
17شقة٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة متشطبه للبيع بفيو رائع في اويست بسعر مميزأو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 1 ٧١ متر مربع ٦٤٬٧٨٨ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٩8أو فيوزالسعر عند الإطلاق:٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 5المطور العقاريالجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست1 - 4 غرفة
البيع الأول9شقة٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه غرفه في باديه بسعر لقطه متشطبه استلام 2028باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 2 ٦٦ متر مربع ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع
10شقة٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة غرفة 85م اقل سعر ف الماركت بادية استلام فوريباديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 2 ٨٥ متر مربع ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٦٬٩٨٠٬٠٩٠ جنيهشقه فاخره بموقع مميز-أستلام خلال سنتين تقسيط 9سنينأو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 2 ٩٠ متر مربع ٧٧٬٥٥٦ جنيه/متر مربع
9شقة٤٬٣٩٥٬٦٥٠ جنيهاقل سعر شقة غرفة ريسيل وان 33 بدر الدين 6 اكتوبرمتصدروان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 2 ٨٥ متر مربع ٥١٬٧١٣ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٨6بي اكسالسعر عند الإطلاق:٩٬٣٢٧٬٥٠٠ جنيهخطة السداد: 10المطور العقاريالجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,بي اكس بالم هيل1 - 4 غرفة
البيع الأول6شقة٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة مميزة للبيع في موقع رائع في باديا بالم هيلزباديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 1 ٦٦ متر مربع ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه غرفه نوم واحده للبيع بمقدم 5% فقط فى او ويستأو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 1 ٦٨ متر مربع ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع
البيع الأول6شقة٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه غرفه نوم واحده للبيع بمقدم 5% فقط فى او ويستأو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 1 ٦٨ متر مربع ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع