شقق 1 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 30

1,014 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع في نيو جيزه امبير فيل

    Vira Real Estate logo image

    أمبرفيل, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٩٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل في بالم باركس

    The Way logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لاستديو استلام فوري في باديه مقدم 1.350م

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢١٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في جاردن ليكس بمقدم 5% وقسط 8 سنوات

    Platinum Properties logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٩٥٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عائد بالدولار خصم50% تسليم سنه تشطيب بالفرش عالنيل

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عائد بالدولار خصم50% تسليم سنه تشطيب بالفرش عالنيل

    نفق العجوزة, الدقي, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاجون مباشر استلام 2027 اقساط على 4 سنين

    Selective logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٨١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠١١٬٥٥٠ جنيه

    اقل سعر شقه بروف 1غرفه للبيع في PX بالم هيلز

    متصدر

    Driven Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على النيل للبيع 60م + 10م جاردن , كمبوند جريان

    Wealth Platinum logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢١٧٬٩٠٩ جنيه

    للبيع شقة بكمبوند ايلم تري بالتقسيط علي 10 سنوات

    Abrag Real Estate logo image

    ايلم, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٩ متر مربع

    ٧٥٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢١٧٬٩٠٩ جنيه

    للبيع شقة بكمبوند ايلم تري بالتقسيط علي 10 سنوات

    Abrag Real Estate logo image

    ايلم, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٩ متر مربع

    ٧٥٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع ف ابراج الشيخ زايد عل محور26يوليو

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفة بأرخص سعر متر ف زايد كمبوند تمايا

    Abrag 2 logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٤٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو ٨٩م في كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو 75 متر كمبوند فيلدج ويست , سعر مميز

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٤٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجاردين مميز للبيع بسعر تنافسي فليدج ويست

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو ٩٤م متشطب للبيع في ابراج ايون مول العرب

    Abrag 2 logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل اجمالي ومقدم لاستديو بجاردن متشطب 89م في زايد

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو في ابراج ايون مراكز مول العرب

    Abrag 2 logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند علي طريق الواحات مباشره

    Assec Properties logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 89 م متشطب بالتكيفات للبيع بالشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٦٠٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في نيو جيزه غرفه واحده موقع مميز جدا

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٩٤٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في نيو جيزه غرفه واحده موقع مميز جدا

    The Way logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في نيو جيزه غرفه واحده موقع مميز جدا

    The Way logo image

1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع