شقق 1 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 15

1,023 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠١٬٨٩٩ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owest

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة في قلب الشيخ زايد بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة في قلب الشيخ زايد بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بأقل مقدم علي 10س في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٦٬٧٤١٬١٠٠ جنيه

    شقة للبيع 84 م كومباوند O West

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٨٠٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • كارميل

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٥٦٬٨٦٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,كارمل

• 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري باقل سعر في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل في بالم باركس

    The Way logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 77م متشطبه دور 4 فيو مميز تكملة اقساط ل 2030

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم فرصة الاستثمار شقه متشطبه ف باديه11الف شهريا

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لشقة غرفه للبيع بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز هيلز مرحلة 1

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بيراميدز هيلز

• 15

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع ف جولز جوار نيو جيزة برايم لوكشن

    Gate real estate marketing logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٥٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر ستوديو في زد ويست -متشطب بالتكيفات

    Gate real estate marketing logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد! شقه فاخره بإطلاله لاندسكيب على 10 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم للبيع داخل مشروع 205

    Maskan Consultancy logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٣٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة داخل كمبوند كامل الخدمات في قلب زايد

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • كوبن جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

• 23

    شقة

    ٦٬٨١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع في ابراج زيد بارك اطلالة بارك

    Property Hills Star logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أشجار هايتس بحديقة خاصة – استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز ف زد ويست متشطبة بالتكييفات

    Gate real estate marketing logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر ستوديو ف زيد برايم لوكيشن باقل متبقي

    Gate real estate marketing logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في ZED West – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٤٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 205 اركان بالم

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٢٢١٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,205 اركان بالم

• 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاسبر ليك نيو جيزة - فيو مميز

    Zayed Homes logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠٨٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في امبرفيل نيو جيزه

    Zayed Homes logo image

1

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٠٤٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥١٬٧٩٩ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في أفضل موقع داخل O West

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٦٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه في زيد ويست موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٢٨٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في أبراج زِد موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٢٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • كالما

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٧٠٬٩٥١ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Nasr Housing & Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,كالما