بيوت و فلل 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في كمبوندات الشيخ زايد

35 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا موقع مميز

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٤٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 600متر متشطبه بالكامل فى Allegria

    Rokn Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – رويال سيتي – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٩٣٠ متر مربع

    ٥٩٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الفيلا الذكية - للباحثين عن التميز - تقسيط لمدة سن

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة فاخرة صف أول جولف أليجريا بيفرلي هيلز

    Ammaier for real estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ١٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • اتريو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,اتريو

    5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة فاخرة صف أول جولف أليجريا بيفرلي هيلز

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٢٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في اليجريا اول صف علي جولف

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ١٩٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا – مفروشة تشطيب فاخر

    RE/MAX Everest logo image

5

    6

    ٣٥٤ متر مربع

    ١٩٧٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا – مفروشة تشطيب فاخر

    RE/MAX Everest logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٥٤ متر مربع

    ١٩٧٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا – مفروشة تشطيب فاخر

    RE/MAX Everest logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٥٤ متر مربع

    ١٩٧٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • اسبن فيلاز كايرو جيت من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    5 غرفة

  • 23

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة ومفروشة سوبر لوكس للبيع في أليجريا

    The X Site For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٩٬٩٨٧٬٦٥٥ جنيه

    فيلا مستقلة بفيو جولف مباشر في كمبوند الربوة

    Selection Code logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أول صف جولف | فيو مفتوح مباشر | فيلا استثنائية

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على البستان امام كمبوند 205 البيع بالفرش والاجهزة

    Compact Real Estate Company logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استثنائية داخل إيتابا الشيخ زايد

    Home Select for real estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيلي صعب سجنيتشر فيلاز كايرو جيت من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا عملية - سعر مناسب (25/4/2026)

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة للبيع متشطبة فى كمبوند اليجريا سوديك

    TREX logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاند اللون في أليجريا علي الجولف

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٤٨ متر مربع

    ٥٢٩٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز وتشطيب مودرن

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشيخ زايد. .

    Pyramids for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • إيدن فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت,إيدن

    5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا موقع مميز جدا

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٤٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 مليون دولار تتحدث عن نفسها

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع – إيتابا الشيخ زايد

    Home Select for real estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون ٥ غرف للبيع في اليجريا مفروشة بالكامل

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٤٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٠٬٨٨٤٬٠٧٠ جنيه

    فيلا للبيع في كومباوند أليجريا بشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧٣٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

2