بيوت و فلل للبيع في محور 26 يوليو, صفحة 7

258 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا توين هاوس265م 3 ادوار استلام قريب جدا

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - كمبوند فرست هايتس - موقع مميز جدا

    Osoul Misr logo image

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب عالى من بالم هيلز مقدم 3م /8س-كاش 18م

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب عالى من بالم هيلز مقدم 3م /8س-كاش 18م

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٩٩٥٬٣٠١ جنيه

    فيلا 230م روف + غرفة ناني وسائق في الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٨٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نص تشطيب للبيع في بالم فالي بالم هيلز

    Home Valley logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٢٢ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز إستلام فوري للبيع في بالم فالي

    REV Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نص تشطيب دايركت على محور 26 يوليو

    Property Hills Star logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٩١ متر مربع

    ٣٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص مفروشة بالكامل إستلام فوري

    REV Real Estate logo image

    جرين هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 430م JOYA Compound

    Tasweeq For Real Estate logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين كواترو بسعر ولوكيشن مميزين في ريم ريزدنس

    Real Vision logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو بآفضل سعر في كمباوند ريم ريزدنس

    Real Vision logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر متشطب 221متر علي اللاجون في بامبو 3

    Property  Hills. logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو بآفضل سعر في كمباوند ريم ريزدنس

    Real Vision logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة قسط ربع سنوى1.360.000 اوكاش27م

    Property Hills... logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة قسط ربع سنوى1.360.000 اوكاش27م

    Property Hills... logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بـ NMQ زايد بمسبح مجاني وقسط حتى 10 سنين

    Selection Code logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو 224متر للبيع بسعر السوق في ريم ريزيدنس

    Real Vision logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة السعر لسرعه البيع

    Revalo Real Estate logo image

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٩ متر مربع

    ٣٨٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في فيرست هايتس على المحور

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٥٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز في كليوباترا سكوير

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٤١ متر مربع

    ٢٠٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي490 ألف اوكاش18مليون

    Property Hills... logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بريما هايتس على المحور

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري641م كمبوند فاخر ع المحور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٤١ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري641م كمبوند فاخر ع المحور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٤١ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع