بيوت و فلل للبيع في محور 26 يوليو, صفحة 3

258 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فوري فيلا مستقلة تقع بالقرب من نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا للبيع بحمام سباحه كمبوند الصفوه

    Master Key logo image

    الصفوة, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    villa Rtm in october town house installement 6y

    Selection Code logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٦٧٨٬٩٨٧ جنيه

    فيلا جمب بالم هيلز ونيو جيزه بقسط علي12 سنه

    Selection Code logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ببنتهاوس فورى 391متر فى كليوباترا سكوير

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٥٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا استلام فوري في كليوباترا سكوير قرب نيو جيزه

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٦٣٬٢٠٠ جنيه

    فيلا باقل سعر، ٧٦٠ الف ربع سنوي توتال كاش ١٥ مليون

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 390م

    property hills Elite logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نص تشطيب جاهزه للسكن بسعر مغري امام مول اركان

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ٣٧٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة 430م قسط

    property hills Elite logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٬٦٦٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون 208م فاخرة للبيع بأقل مقدم و اقساط

    property hills Elite logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٢٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه مع حمام سباحه خاص في كليوباترا سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين تاون هاوس 200 متر متشطب فى توسعات شرقية

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر للبيع- استلام فوري -موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي فيلا للبيع -موقع مميز - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كوباوند الريم الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٨٢٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه في بالم هيلز بسعر30,892,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه في بالم هيلز بسعر30,892,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بحمام سباحه من حسن علام مقدم2.3م-كاش 28م

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بحمام سباحه من حسن علام مقدم2.3م-كاش 28م

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بحمام سباحه من حسن علام مقدم2.3م-كاش 28م

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر 355م بحمام سباحه بالتقسيط 7س

    property hills Elite logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر فيلا كورنر فيو مميز لاند سكيب

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٢٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبه في كمبوند صفوة سيتي الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    الصفوة, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٦٥٢ متر مربع

    ٥٥٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بلوكيشن مميز في كليوبترا سكوير بجوار سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع