بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 25

1,563 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا M للبيع في ذا كراون بالم هيلز استيلام فورى

    Properties-Today.com logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 2000م كمبوند الريف الاوروبي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٦٢٬٩٨٧ جنيه

    فيلتك 304 فوري بقسط مليون ربع سنوي او كاش 20مليون

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع أستلام فوري في جولف فيوز_بالم هيلز

    Property Hills VIP logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٨٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف بدون تشطيب استلام فوري كمبوند جولز

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٨٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مجمع سيتي ب حمام سباحه

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٥٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي فيو متشطبه

4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٨٠٨ متر مربع

    ١٣٦٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اول صف علي جولف في نيو جيزه

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٢٧٨ متر مربع

    ١٠٠٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين موقع مميز للبيع فوري ف نيو جيزة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥١٨ متر مربع

    ١١٥٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 516 متر فيو الجولف استلام فورى قسط 6سنين

    property hills Elite logo image

6

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 516 متر فيو الجولف استلام فورى قسط 6سنين

    property hills Elite logo image

6

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٣٢٨ متر مربع

    ١٠٦٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢١٩ متر مربع

    ٧٩٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 290م بموقع مميز ب6اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 290م بموقع مميز ب6اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا-موقع مميز-استلام فوري

    The Choice For Real Estate logo image

7

    7+

    ٦٣٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 500م من حسن علام قسط كوارتر مليون-توتال50م

6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة حصرية للبيع (نيو جيزة) 6 اكتوبر

    Hussien Farahat logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٣٥٬٠٠٠٬٠٠١ جنيه

    فيلا فندقيه بتشطيبات خمس نجوم للبيع والايجار مدد

    Nile House For Real Estate logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٤٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندالون 1000 متر في كمبوند ايفي نيو جيزه

    Vida Solutions logo image

7

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في جولز بجوار بالم هيلز و نيو جيزة للبي

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ٥٥٬٢١٤ جنيه/متر مربع