بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 26

1,563 عقارات أخرى
  • 5

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة موقع مميز جدا

    Flip logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة علي ارض الجولف مباشرة في جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٠٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ذا كراون بالم هيلز بجوار جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كينجز رينج 2 – نيو جيزة

    Buyerside logo image

5

    6

    ١٬٢٩٠ متر مربع

    ٥١٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل للبيع في جولف فيوز

    Buyerside logo image

4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فيو علي البيحره باقل سعر في الماركت

    متصدر

    The Way logo image

5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في نيو جيزه ارض كبيره جولد كليف

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين هاوس استلام فوري بجولف فيوز من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٥٧ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رويال بالم | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٧ متر مربع

    ٩١٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ذا كراون – بالم هيلز

    Home Select for real estate logo image

5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٤٣٧ متر مربع

    ٩٦٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٩٠٧ متر مربع

    ٩٩٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل استلام فوري في نيو جيزة

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فوري تقع بالقرب من نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع أستلام فوري في كمبوند ذاكراون بالم هيلز

    Property Hills VIP logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط بجوار نيو جيزه 21م كاش او بمقدم 1.6م

5

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بلوكيشن مميز علي الجولف في جولف فيوز بالم هيل

    Property  Hills. logo image

5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن للبيع في ذا كراون من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

3

    6

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥٣٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمطبخ مجهز بالكامل بجراج وحدائق خضراء واسعة

    Roots Development logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في اب فيل بالقرب من بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٨١ متر مربع

    ١٧٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٧٢٬٤٩٠ جنيه

    فيلتك متشطبة بـ872,490 ربع سنوي او 20مليون كاش

5

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقله 649م للبيع في ذا كراون

    Driven Properties logo image

4

    5

    ٦٤٩ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون في ذا كراون المرحلة التالتة

    The Way logo image

5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع