بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 12

1,563 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كبير بإطلالة خلابة على المناظر الطبيعية

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالمطبخ والتكييفات بسعر مميز

    The Choice For Real Estate logo image

4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 500 م بكمبوند جولف السليمانية طريق مصر الاسكن

    sherwoods property logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم فيلا فى ذا كراون بجانب بى اكس وجولف فيوز

    Property  Hills. logo image

6

    7+

    ٤٠٦ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول علي الجولف - استلام فوري

    Inn Properties logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ١٬٣٠١ متر مربع

    ٨٥٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • فيلا - 4 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في وادي النخيل - طريق مصر اسكندرية الصحراوي - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة نصف تشطيب ب كمبوند وادى النخيل 5

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بكمبوند ذا كروان بالم هيلز

    متصدر

    Premium Real estate logo image

4

    5

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون215م متشطب بمقدم 2.9 مليون تقسيط جنب نيو جيزة

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون215م متشطب بفيو لاند سكيب تقسيط جنب نيو جيزة

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا للبيع في كمبوند اب فيل بجانب بالم هيلز

    Property Hills VIP logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٢ متر مربع

    ٢٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٦٣ متر مربع

    ١٠١٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا بجانب نادي الجزيره دقائق م مول مصر

    Property Hills VIP logo image

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فيلا للبيع بالتقسيط بارك فيو ارقي موقع

    Square Real Estate logo image

5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رويال بالم | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٦٣ متر مربع

    ٩٠٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٧١٣ متر مربع

    ٩٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة حمام سباحة خاص مصعد ٤ غرف نوم

    Element logo image

4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة ٤ غرف نوم حمام سباحة خاص مصعد

    Element logo image

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فاميلي هاوس جاهزة الاستلام والمعاينة في بالم

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة -موقع مميز - تشطيب كامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة -موقع مميز - تشطيب كامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع