عقارات للبيع في الجيزة, صفحة 3

47,537 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالعجوزه

    شارع نجيب محفوظ, العجوزة, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف للبيع ريسيل برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢١٬٢٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فيو لاند سكيب واسع استلام قريب

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بحديقه ٤ غرف في بيفرلي هيلز

    Master Key logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا دوبليكس للبيع في زايد هايتس

    Master Key logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • لومين هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    الجيزة,الشيخ زايد
  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بالم باركس لبالم هيلز موقع مميز

    Premium Real estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كمبوند أمبرفيل نيو جيزة الشيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    أمبرفيل, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٣٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بكمبوند إيتابا الشيخ زايد

    Premium Real estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند حدائق المهندسين بالشيخ زايد

    Premium Real estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فاي سوديك نيو زايد 108 متر

    Premium Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • ذا ريتز كارلتون ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٢٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٩٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند فاليدج ويست بالشيخ زايد

    Premium Real estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٤٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل متشطب ڤيو مفتوح على اللاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بالم باركس لبالم هيلز موقع مميز

    Premium Real estate logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في زايد ديونز

    Premium Real estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شقة مكتملة التشطيب عمرها أكثر من 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 - 4 غرفة

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع !! امتلك شقتك بأقساط طويلة تصل إلى 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شقة كاملة التشطيب بالتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس مكتملة التشطيب في فاي بالقسط 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر دوبلكس في سولانا ويست و إمكانية التقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة دوبلكس متاحة في فاي مع التقسيط حتى 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شقة مكتملة التشطيب بالتقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​دوبلكس مكتمل التشطيب بالتقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٨٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز في سولانا ويستبالتقسيط 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شقة دوبلكس مفروشة بالكامل بالتقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Zed West فيو مميز – الشيخ زايد

    Premium Real estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • روفا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    الجيزة,الشيخ زايد