عقارات للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 15

782 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – بنتهاوس ستوديو في بالم باركس، بالم هيلز

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب راقي استلام فوري لاندسكيب فيو

    متصدر

    Square Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بكمبوند بالم باركس بجوار مول مصر

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    سطح

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في كمبوند بالم باركس

    Blocks logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٨٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب اقل سعر في الماركت ب كييفا 195 متر

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل في بالم باركس

    The Way logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ١٥٣م متشطبة بالكامل للبيع – بالم باركس

    Ammaier for real estate logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 8 سنوات شقة متشطبة تقع بالقرب من نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر بحديقه خاصه علي البحيره الرئيسيه

    Crafters Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 2 غرف للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3غرف علي هضبه نيو جيزه في بالم هيلز

    Property Hills VIP logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بجاردن متشطبه بالكامل للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى كمبوند بالم باركس بجانب نيو جيزة

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دوبلكس بجاردن متشطب للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 2غرف متشطبه بالكامل للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس 250م فيو حمام سباحة

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في بالم باركس 3 غرف بالمطبخ

4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس 170م متشطبه بسعر لقطه

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في بالم باركس 170م بسعر مميز

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطبخ وتكييفات مساحة: ٢٣٥ م - بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170م بالم باركس بالتشطيب بالم هيلز .

    Abrag 2 logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٦٠٬١٥٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين بأحسن فيو للبيع في بالم باركس

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في Palm Parks Compound – تشطي

    Crafters Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع