عقارات للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 13

782 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – بالم باركس | إطلالة رائعة

    Residia logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس230م تشطيب كامل استلام فوري للبيع فيBadya

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ببالم باركس 170م اقل سعر بالسوق

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بالم باركس بالم هيلز بجوار حسن علام

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بالم باركس 170م 3 غرفة نوم 3 حمام

    Circles investment logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 170م متشطبه استلام فوري فيو مفتوح وموقع مميز

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في بالم هيلز بروف خاص وإطلالة مميزة

    Ninety Two logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مع تكيفات ومطبخ في موقع متميز بالم باركس

    Do estate logo image

4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع 365م كمبوند بيراميدز ووك

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس متشطب للبيع في بالم باركس

    I-Move logo image

3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شفيلا مستقله للبيع 370م كمبوند اكتوبر هيلز 2

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    اكتوبر هيلز, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    حياة هادية بجاردن مشمسة في موقع مميز

    The Polygon logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٣٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عقار للبيع في بالم باركس:

    Blocks logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس للبيع بالم باركس بحرى موقع مميز

    Gate real estate marketing logo image

3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس:

    Blocks logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس:

    Blocks logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 154م للبيع مع حديقه بالم باركس

    Select for real estate logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م للبيع بالم باركس بالم هيلز

    Select for real estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس – 250 متر

    متصدر

    Tasweeq For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل قيمة | بسعر أقل من سعر السوق في بالم باركس

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٧٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٥٥٬٤٠٩ جنيه

    تاون هاوس متشطب سوبر لوكس للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٨٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في بالم باركس بالقرب من نيو جيرة

    Inn Properties logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٨٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس متشطب للبيع في بالم باركس

    I-Move logo image

3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٥٨٬٠٣٠ جنيه

    شقة متشطبة قسط ربع سنوي ٤٥٠ الف توتال كاش ١١ مليون

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٬٦٩٤ جنيه/متر مربع