عقارات للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 5

9,354 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٠٩٤٬٧٠٥ جنيه

    شقه في باديه متشطبه باقل مقدم واقساط علي 12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف بادية أقل من سعر الريسيل وقسط ع ٦س استلام ٢٨

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٧٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع - جاردن ليكس هايد بارك أكتوبر

    Buyerside logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٢٥٬٧٩٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في وان 33 – بدر الدين

    Buyerside logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٤٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    Buyerside logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • جرين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جرين لاند

    3 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ١٬٦٠١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري بالتقسيط بأرقي مناطق الشيخ

    Bold Egypt logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه دابل فيو في باديه استلام فوري فيومميز

    متصدر

    Bold Egypt logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٢٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس افضل فيو للبيع في باديه 6 اكتوبر

    Hodoud for Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بدون مقدم تشطيب كامل تقسيط 7 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بجاردن متشطبه في بالم هيلز 6 اكتوبر

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • كيفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣١٬٧٧٦٬٣٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,كيفا

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف فيو مفتوح قرب مول مصر +متاح تقسبط

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٨٢٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان استوري للبيع في اويست في افضل لوكيشن

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان استوري للبيع في اويست في افضل لوكيشن

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كونر للبيع في اويست جاهز للاستلام

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كونر للبيع في اويست جاهز للاستلام

    متصدر

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • ابهي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٠٬٢٩٣٬٧٢٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    S.R.D
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أبهى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا فوري متشطبه قسط علي 10 سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ١٠٤٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن لوكيشن مميز باقل من سعر الماركت

    متصدر

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بموقع وسعر مميز في كمبوند جيدار

    RE/MAX Everest logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٤٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل 3غرف فيو لاندسكيب بسعر لقطه

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس استلام فوري في Badya

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • مالاجا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Elkhalifa Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,كمبوند مالاجا

    3 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فورى ع طريق مصر اسكندريه قسط10س

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 291م نموذج G كورنر او ويست هيل سايد

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون هاوس متشطب بالقرب من نيو جيزه

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن التكميلي أمام ماونتن فيو

    RE/MAX Everest logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري متشطبة كمبوند او ويست owest

    D.Signature logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • او ويست اكتوبر

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    3 - 4 غرفة