عقارات للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 45

3,753 عقارات أخرى
  • 10

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في نيو جيزة علي الاهرامات مفروشه

    New Avenue Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٥٥٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز تطل علي لاندسكيب للبيع بتسهيلات

    REV Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري 212متر بفيو الأهرامات خلف نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٩٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم مليون وقسط10سنين فى PX بالم هيلز.

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1300م للبيع في ساندوريني – الكيلو 59

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    سانتوريني, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم مليون وقسط10سنين فى PX بالم هيلز.

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم مليون وقسط10سنين فى PX بالم هيلز.

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلتين ستاند ألون في ذا كراون – بالتقسيط

    Residia logo image

6

    7+

    ٦٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    14 فيلا جادة ومؤهلة متاحة"7/4"

    Residia logo image

4

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تايب 2 - ب كراون - فيو الاجون

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

6

    6

    ٦٥٦ متر مربع

    ٤٧٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جرانة موقع متميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 360متر بسعر مميز في ذا كراون بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاتك بقلب الشيخ زايد باقل سعر لفتره محدوده متشطب

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باقل سعر بقلب الشيخ زايد على اطول فتره سداد !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جولف فيوز صف أول جولف

    Home Select for real estate logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٩٥٣ متر مربع

    ١٢٦٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 1008م مدينه سفينكس الجديده

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 108 شهر في 192م 4غرف فيو لاندسكيب

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٨١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع 287م كمبوند بيراميد هيلز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز متشطبة استلام فورى فى بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل متشطب بالكامل تاكيف مركزى و أسانسير

    We are consultancy logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬١٩٨٬٤٩١ جنيه

    شقة فندقية بتشطيب كامل وتراس

    متصدر

    The Polygon logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اقل سعر فيلا مستقله فيو مميز علي البحيره

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٤٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلى هاوس بجاردن متشطب في ذا كراون

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٣٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر للبيع 337م في IVY نيو جيزة

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٧ متر مربع

    ٨٢٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اقل سعر تاون هاوس متشطب دبل هايتس فيو مميز

    Gate real estate marketing logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع